International Dance Open Budapest 26.10.2019
SATNICA - ( Ažurirana: 24.10.2019 )
VrijemeKategorija Krug Natjecatelja
09:00Show Dance Solo Baby ( 1) FINAL 2
1 - Raja Danailova / "Anđelina balerina" / BALERINA - Pančevo
16 - Ianis Dinescu / "Arlechino" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
09:05Open Production Kids ( 1) FINAL 2
169 - VILE - SENJ / "FLOWERS" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
170 - Wolf TSE / "Sweet but psycho" / Wolf TSE - Kápolna
09:13Jazz Dance Solo Baby ( 1) FINAL 1
2 - Radu Maria Sofia / "Aristocratic Cat" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
09:16Ballet Solo Baby ( 1) FINAL 1
3 - Dragana Maria / "Coppelia" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
09:19Show Dance Solo Mini Kids ( 1) FINAL 6
11 - Anna Kovács / "Puss in boots" / Kassa Fit-Dance - Budapest
13 - Dóra Hegóczky / "Judy Hopps" / New Hope - Martonvásár
15 - Emma Nóra Kreisz / "Little girl paddling" / Mozdulat TE - Tát
17 - Petra Tejumade Eluyefa / "Spirit Stallion of the Cimarron" / Mozdulat TE - Tát
18 - Viktória Wallentich / "Showtime" / Kassa Fit-Dance - Budapest
19 - Zselyke Kupeczik / "Bag radio" / Mozdulat TE - Tát
09:34Character Solo Baby ( 1) FINAL 1
4 - Puiu Maria / "Dans chinezesc" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
09:37Open Trio Kids ( 1) FINAL 1
142 - VILE - SENJ / "AFRICA" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
09:40Musical Theater Solo Baby ( 1) FINAL 1
5 - Dragana Maria / "Mary Poppins" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
09:43Open Group Mini Kids ( 1) FINAL 2
63 - Cool kids / "Acrodance mini stars" / KD Mavrica - Braslovce
64 - LATICE - NOVI VINODOLSKI / "AFRICA" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
09:49Discofreestyle Solo Baby ( 1) FINAL 1
6 - Helena Jovanović / "Discofreestyle" / BALERINA - Pančevo
09:51Open Group Kids II Group Kids II ( 1) FINAL 1
152 - VILE - SENJ / "LABUDI" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
09:54Disco Dance Solo Baby ( 1) FINAL 1
8 - Raja Danailova / "Disco" / BALERINA - Pančevo
09:56Ballet Duo Baby ( 1) FINAL 1
9 - Puiu Maria - Radu Maria Sofia / "Two Dolls" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
09:59Open Duo Kids ( 1) FINAL 4
137 - Hanga Törincsi - Blanka Erdősi / "Sun and Moon" / Rave Dance Se - Budapest
138 - Preslava Kirilova - Aleksandra Karadzhova / "lollipop" / Terpsihora Dance Studio - Sofia
139 - Zsófia Szigeti - Dorina Majoros / "Naturally" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
140 - Jonatán Barnkopf - Noémi Barnkopf / "Hercules" / Rave Dance Se - Budapest
10:09Street dance Solo Baby ( 1) FINAL 1
7 - Helena Jovanović / "Pepeljiga" / BALERINA - Pančevo
10:12Open Formation Baby ( 1) FINAL 1
10 - VILE - SENJ / "DRESIRANI TIGRIĆI" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
10:15Contemporary Group Kids ( 1) FINAL 1
387 - Mirizo Dance / "Itt van a Roka" / Mirizo Dance - Budapest
10:45Lyrical Solo Mini Kids ( 1) FINAL 2
21 - Ciocirlan Bianca Maria / "All of Me" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
22 - Natalia Sevestrean / "AMELIE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
10:50Ballet Solo Mini Kids ( 1) 1/2 F 14
23 - Oprea Maya / "Fiica Faraonului" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
24 - Chimera Rosy / "Giselle peasant" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
25 - Robyn Enora / "oiseau bleu" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
26 - Rodigari Stella / "Le pas du foulard raymonda" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
27 - Deneyer Zoé / / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
28 - Manno Kyara / "Cupidon" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
29 - Rodigari Stella / "Paquita variation 4" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
30 - Ciocirlan Bianca Maria / "Odalisque" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
31 - Mahieu Loane / "Cupidon" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
32 - Roumi Lylia / "Coppelia" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
33 - Manno Kyara / "Giselle" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
34 - Deneyer Zoé / "La fille mal gardée" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
35 - Oprea Maya / "Kitry Variation" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
36 - Ciocirlan Bianca Maria / "Pas de Trois" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
11:25Jazz Dance Solo Kids ( 1) FINAL 3
83 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Vogue" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
84 - Petra Prculj / "Crazy" / Acro dance club Super Star - Vrsac
85 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Feeling Good" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
11:33Show Dance Solo Kids ( 1) 1/2 F 13
12 - Bítia Csonka / "The ghost of the lantern" / Mozdulat TE - Tát
68 - Andrea Kljan / "The Raven" / Acro dance club Super Star - Vrsac
69 - Anízia Csonka / "Just a little magic" / Mozdulat TE - Tát
70 - Káldi Lara / "Butterfly" / Press Dance Tse-Hungary - Zalaegerszeg
71 - Dóra Janoschek / "Lets start the show" / Mozdulat TE - Tát
72 - Nikolett Ruzsa / "Ice wizard" / New Hope - Martonvásár
73 - Elen Bendova / "It is boiling!" / TS Pirouette - Prostějov
74 - Hanga Törincsi / "Lonely Bird" / Rave Dance Se - Budapest
76 - Jolana Spicakova / "Lady of icecream" / TS Pirouette - Prostějov
77 - Dijana Dmitrović / "Yellou brick road" / Acro dance club Super Star - Vrsac
78 - Montag Anna / "Radioactive" / Press Dance Tse-Hungary - Zalaegerszeg
79 - Nikola Zajickova / "Memories of Africa" / TS Pirouette - Prostějov
82 - Zsófia Szigeti / "Waiting for the Sea" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
12:06Modern Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
37 - Sofija Etinski / "To where are you" / BALERINA - Pančevo
12:09Discofreestyle Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
47 - Helena Jokić / / BALERINA - Pančevo
12:11Contemporary Solo Mini Kids ( 1) FINAL 4
38 - Deneyer Zoé / "Spring Walz" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
39 - Manno Kyara / "carols hof the bells" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
40 - Rodigari Stella / "Rondo veneziano" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
41 - Roumi Lylia / "Requiem" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
12:21Jazz Dance Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
20 - Oprea Maya Patricia / "Nowadays" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
12:24Show Dance Duo Kids ( 1) FINAL 3
128 - Nikolett Ruzsa - Maja Bődi / "Flick" / New Hope - Martonvásár
129 - Regina Rajki - Petra Farkas / "Fadded Dance" / Fiona Fitness SE - Szeged
130 - Sára Bálint - Jázmin Gubcsi / "KÉP-esség" / Art Dance Academy - Budapest
12:32Ballet Solo Mini Kids ( 2) FINAL ( 7)
. . .
12:50Show Dance Solo Kids ( 2) FINAL ( 8)
. . .
13:10Modern Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
61 - BALERINA / "Empty heart" / BALERINA - Pančevo
13:13Character Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
42 - Ciocirlan Bianca Maria / "Dans Tiganesc" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
13:16Lyrical Group Kids ( 1) FINAL 1
147 - Mozdulat TE Tát / "Looking for words" / Mozdulat TE - Tát
13:19Musical Theater Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
43 - Erika Dinescu / "SOMEDAY" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
13:22Gimnastik Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
48 - Helena Jokić / "Departure" / BALERINA - Pančevo
13:25Open Formation Kids ( 1) FINAL 1
163 - Plesni studio Petra / "WONDERLAND" / Dance studio Petra - Koper
13:29Street Jazz/Fusion Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
44 - Lola Gritta / "Ava max dance" / Fiona Fitness SE - Szeged
13:32Folk/Ethnic Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
288 - adagio / "can can" / Adagio - Beograd
13:35Lyrical Duo Kids ( 1) FINAL 1
132 - Preslava Kirilova - Aleksandra Karadzhova / "Angel" / Terpsihora Dance Studio - Sofia
13:38Open Solo Mini Kids ( 1) FINAL 2
45 - Júlia Pál / "Dont stop" / Alfadance - Budapest
46 - Liliána Nagy / "Wake me up dance" / Fiona Fitness SE - Szeged
13:43Character Group Junior ( 1) FINAL 1
226 - VILE - SENJ / "FLAMENCO" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
13:46Disco Dance Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
49 - Helena Jokić / "Disco grls" / BALERINA - Pančevo
13:48Open Formation Mini Kids ( 1) FINAL 1
66 - LATICE - NOVI VINODOLSKI / "ARABICA" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
13:52Show Dance Duo Mini Kids ( 1) FINAL 2
50 - Emma Nóra Kreisz - Zselyke Kupeczik / "The worm and the apple" / Mozdulat TE - Tát
51 - Vivien Kozma - Tímea Zsida / "Tarzan" / Kassa Fit-Dance - Budapest
13:57Musical Theater Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
55 - Natalia Sevestrean - Matei Sevestrean / "TITANIC" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
14:00Open Trio Mini Kids ( 1) FINAL 1
59 - LATICE - NOVI VINODOLSKI / "YOU ARE A MEN ONE" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
14:03Open II Group Kids ( 1) FINAL 1
155 - VILE - SENJ / "CAN-CAN" / NATALIYA - PLESNA UDRUGA - Klenovica
14:08Musical Theater Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
62 - adagio / "Singing in the rain" / Adagio - Beograd
14:11Jazz Dance Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
52 - Ciocirlan Bianca Maria - Oprea Maya / "Two of us" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
14:14Musical Theater Group Junior ( 1) FINAL 1
227 - adagio / "Matilda" / Adagio - Beograd
14:17Contemporary Solo Kids ( 1) FINAL 9
106 - Aryana Baltac / "CREEP" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
107 - Defrise Laure / "nutcracker" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
108 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Letter to Vivaldi" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
109 - Káldi Lara / "Contemporary" / Press Dance Tse-Hungary - Zalaegerszeg
110 - Stamatoullas Melina / "Intouchables" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
111 - Matei Sevestrean / "SLIP" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
112 - Sallói Zsófia / "Believer" / SBS Management - Budapest
113 - Raisa Chiributa / "ASHES" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
114 - Van Der Stockt Cinzia / "Assassins" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
14:40Ballet Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
54 - Ciocirlan Bianca Maria - Oprea Maya / "La fille mal garde" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
14:43Street Jazz/Fusion Solo Kids ( 1) FINAL 3
81 - Regina Rajki / "Fiona Star" / Fiona Fitness SE - Szeged
118 - Flóra Vastag / "Flóra Kid" / Fiona Fitness SE - Szeged
119 - Petra Farkas / "Fiona Kid" / Fiona Fitness SE - Szeged
14:51Open Duo Mini Kids ( 1) FINAL 3
56 - Júlia Pál - Csenge Nagy / "Breakout" / Alfadance - Budapest
57 - Kádár Valentina - Kádár Viktória / "Dance over the Rainbow" / Vi-Va Art of Music - Keszthely
58 - Szofi Sárközy - Lilla Nagy / "Pingvins" / NRG Dance SE - Budapest
14:59Tap Dance Group Kids ( 1) FINAL 1
148 - Country mostik / "Haleluja" / Country mostik - Bratislava
15:02Musical Theater Formation Mini Kids ( 1) FINAL 1
65 - adagio / "Beauty and the beast" / Adagio - Beograd
15:06Show Dance Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
60 - Mozdulat TE Esztergomi gyermek / "How did it turn out?" / Mozdulat TE - Tát
15:09Lyrical Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
53 - Natalia Sevestrean - Matei Sevestrean / "PERFECT" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
15:12Lyrical Group Junior ( 1) FINAL 2
222 - Mozdulat TE Esztergom / "My favorite clown" / Mozdulat TE - Tát
223 - New Hope Dance / "Angels" / New Hope - Martonvásár
15:18Show Dance Production Mini Kids ( 1) FINAL 1
67 - Mini cool kids / "Hellowen" / KD Mavrica - Braslovce
15:23Musical Theater Group Kids ( 1) FINAL 2
150 - SVIJET PLESA / "Getting ready for a party" / SVIJET PLESA - Zagreb
151 - adagio / "Mary Poppins" / Adagio - Beograd
15:29Ballet Solo Kids ( 1) 1/2 F 11
90 - Maria Roman / "Moartea lebedei" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
91 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Paquita" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
92 - Defrise Laure / "Sleeping beauty fairies" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
93 - Stamatoullas Melina / "Harlequinade" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
94 - Van Der Stockt Cinzia / "Coppelia" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
95 - Maria Roman / "Zana Liliac" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
96 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Esmeralda" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
97 - Raisa Chiributa / "ODALISQUE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
98 - Stamatoullas Melina / "Paquita" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
99 - Defrise Laure / "Paquita" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
100 - Van Der Stockt Cinzia / "Oiseau bleu" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
15:57Modern Solo Kids ( 1) FINAL 5
102 - Dóra Janoschek / "Somewhere over the rainbow" / Mozdulat TE - Tát
103 - Anna Molnár / "Invincible" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
104 - Claudie Krestova / "Never" / TS Pirouette - Prostějov
105 - Rebeka Barics / "Wait me" / Mozdulat TE - Tát
389 - Kamber Teodora / "Molitva" / Mirizo Dance - Budapest
16:10Musical Theater Formation Kids ( 1) FINAL 4
159 - MovinArt / "Mamma Mia Love Story" / MovinArt - Sofia
160 - adagio / "Aladin" / Adagio - Beograd
161 - SVIJET PLESA / "One morning at the train station" / SVIJET PLESA - Zagreb
168 - GoldDanceGroup / "Lion King" / GoldDanceGroup - Ibrany
16:26Disco Dance Solo Kids ( 1) FINAL 1
127 - Tijana Petrović / "Disco disco" / BALERINA - Pančevo
16:28Modern Formation Junior ( 1) FINAL 1
231 - adagio / "Nostradamus" / Adagio - Beograd
16:32Character Solo Kids ( 1) FINAL 2
115 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Carmen" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
116 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Basmaua" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
16:37Contemporary Group Junior ( 1) FINAL 1
225 - KMNA GYM / "IMAGINE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
16:40Modern Group Kids ( 1) FINAL 1
149 - Mozdulat TE Tát / "Hallelujah" / Mozdulat TE - Tát
16:43Open Group Kids ( 1) FINAL 2
153 - Aquilazz / "Energy" / Aquila Dance Academy - Budapest
154 - Harmónia Klub / "Magic Four" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
16:49Open Group Junior ( 1) FINAL 1
228 - The Quillas / "Sweet but psycho" / Aquila Dance Academy - Budapest
16:52Open Solo Kids ( 1) FINAL 6
75 - Irene Barzanu / "BAD" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
120 - Janka Kiss / "Snake" / NRG Dance SE - Budapest
121 - Jázmin Érci / "Taj Mahal" / Alfadance - Budapest
122 - Káldi Lara / "Cleaning Women" / Press Dance Tse-Hungary - Zalaegerszeg
123 - Neža Rojc / "liric dance" / KD Mavrica - Braslovce
124 - Sára Tóth / "Heat" / Alfadance - Budapest
17:07Show Dance Group Kids ( 1) FINAL 3
143 - Arka Rugvica / "Alice in Wonderland" / Arka klub - Zagreb
144 - Kassa Fit-Dance / "Lions love" / Kassa Fit-Dance - Budapest
145 - Mozdulat TE Esztergom / "Vikings" / Mozdulat TE - Tát
17:16Modern Group Senior ( 1) FINAL 1
385 - Mirizo Dance / "Toresvonal" / Mirizo Dance - Budapest
17:19Musical Theater Solo Kids ( 1) FINAL 1
117 - Dumitrasc Emma Isabelle / "All That Jazz" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
17:22Art Solo Kids ( 1) FINAL 2
125 - Ana Sredojević / "Gravity" / BALERINA - Pančevo
126 - Violeta Heđeš / "The Monkey dance" / BALERINA - Pančevo
17:27Ballet Solo Kids ( 2) FINAL ( 6)
. . .
17:42Lyrical Production Junior ( 1) FINAL 2
166 - BALANS GOLDEN TEAM / "DI SOLE E DAZZURRO" / Udruga Balans-code - Sveta Nedelja
233 - GoldDanceGroup / "Homeland" / GoldDanceGroup - Ibrany
17:52Jazz Dance Formation Kids ( 1) FINAL 3
146 - BALANS BLUE TEAM / "DANCE AUDITIONS" / Udruga Balans-code - Sveta Nedelja
157 - Plesni studio Jeté / "Aladdin" / Plesni studio Jeté - Zaprešić
158 - Plesni studio Petra / "THE FIRE" / Dance studio Petra - Koper
18:04Ballet Trio Kids ( 1) FINAL 1
386 - Mirizo Dance / "magic" / Mirizo Dance - Budapest
18:06Open Solo Senior ( 1) FINAL 1
402 - Kicsi Beata / "Bucsu" / Mirizo Dance - Budapest
18:09Contemporary Duo Kids ( 1) FINAL 2
136 - Preslava Kirilova - Anabel-jane Bacheva / "Friend" / Terpsihora Dance Studio - Sofia
388 - Mirizo Dance / "Morzsa" / Mirizo Dance - Budapest
18:14Show Dance Formation Kids ( 1) FINAL 2
156 - Rave Dance Kids Jazz / "Orchestar" / Rave Dance Se - Budapest
162 - BALANS BLUE TEAM / "THIS IS ME" / Udruga Balans-code - Sveta Nedelja
18:22Lyrical Solo Kids ( 1) FINAL 5
86 - Dumitrasc Emma Isabelle / "Violin" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
87 - Maria Roman / "Ocean Eyes" / ODETTE Ballet School - BUCHAREST
88 - Montag Anna / "Feeling" / Press Dance Tse-Hungary - Zalaegerszeg
89 - Teodora Ivanov / "Fame" / Acro dance club Super Star - Vrsac
391 - Nelli Puskás / "Kicsi mano" / Mirizo Dance - Budapest
18:35Modern Group Junior ( 1) FINAL 1
224 - BALERINA / "Say something" / BALERINA - Pančevo
18:38Jazz Dance Duo Kids ( 1) FINAL 1
131 - Rebeka Bremec - Eva Puzić / "Mermaid dreams" / Dance studio Petra - Koper
18:41Tap Dance Duo Kids ( 1) FINAL 1
133 - Karolina Klčová - Matej Krištofík / "John Ryans polka" / Country mostik - Bratislava
18:44Modern Trio Kids ( 1) FINAL 1
141 - SVIJET PLESA / "On the stage" / SVIJET PLESA - Zagreb
18:47Show Dance Formation Junior ( 1) FINAL 2
229 - Rave Dance Jazz Junior / "Gengster Story" / Rave Dance Se - Budapest
230 - Plesni studio Jeté / "Avatar" / Plesni studio Jeté - Zaprešić
18:55Modern Duo Kids ( 1) FINAL 2
134 - Dóra Janoschek - Zselyke Kupeczik / "Spring wind" / Mozdulat TE - Tát
135 - Anna Molnár - Zsófia Rapai / "Nothing is impossible" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
19:00Show Dance Solo Junior ( 1) FINAL 4
172 - Vanesa Burdova / "Maid" / TS Pirouette - Prostějov
173 - Yana Miteva / "Game of Survival" / MovinArt - Sofia
174 - Zelma Bodó / "Firebird" / Art Dance Academy - Budapest
195 - Panka Tóth / "Just Play" / New Hope - Martonvásár
19:10Show Dance Production Kids ( 1) FINAL 2
164 - Arka Zelina / "Astronauts" / Arka klub - Zagreb
165 - Cool kids / "Pink Panter" / KD Mavrica - Braslovce
19:20Ballet Solo Junior ( 1) FINAL 7
180 - Carpinelli Leni / "Swan Lake" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
181 - Verwoert Lily / "Paquita" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
182 - Drnovsek Rebeka / "La Bayadere, Gamzatti variation" / Balet GS Zagorje - Zagorje
183 - Lefebvre Alycia / "Kitri" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
184 - Isabelle Houlihan / "Fighter" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
185 - Carpinelli Leni / "Raymonda" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
186 - Verwoert Lily / "Aurora Variation - Sleeping Beauty Act I" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
19:38Modern Group Youth ( 1) FINAL 2
259 - DoKa Dance Stúdió / "Amazones" / Doka Dance Stúdió - Budapest
260 - GoldDanceGroup / "Adagio" / GoldDanceGroup - Ibrany
19:44Show Dance Group Junior ( 1) FINAL 1
221 - Kassa Fit-Dance / "The Flintstones" / Kassa Fit-Dance - Budapest
19:47Open Duo Junior ( 1) FINAL 2
219 - Dániel Gévai - Hanga Törincsi / "Circus" / Rave Dance Se - Budapest
220 - Gaja Škerjanc - Klara Fiore / "Warriors of dreams" / Dance studio Petra - Koper
19:52Modern Production Kids ( 1) FINAL 1
167 - GoldDanceGroup / "Pirates of the Carribean" / GoldDanceGroup - Ibrany
19:56Lyrical Solo Junior ( 1) FINAL 4
175 - Iva Jevremović / "Missing you" / Acro dance club Super Star - Vrsac
176 - Takács Fanni / "Never Enough" / Doka Dance Stúdió - Budapest
177 - Léna Horváth / "Mad World" / Mozdulat TE - Tát
178 - Sara Milosević / "Make it rein" / Acro dance club Super Star - Vrsac
20:06Modern Solo Junior ( 1) FINAL 2
187 - Alíz Kira Szep / "Freya" / New Hope - Martonvásár
188 - Lucie Balakova / "By one breath" / TS Pirouette - Prostějov
20:11Contemporary Solo Junior ( 1) FINAL 6
189 - Beatrice Badan / "GET AWAY" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
190 - Font Hanna / "Inside" / Doka Dance Stúdió - Budapest
191 - Grace Oszurek / "Timelapse" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
192 - Lefebvre Alycia / "S for Schindler" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
193 - Vanesa Burdova / "I will be fine" / TS Pirouette - Prostějov
194 - Verwoert Lily / "Inside" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
20:26Lyrical Group Youth ( 1) FINAL 3
256 - Convivo / "Who you are - message to all women" / Convivo - Dubrovnik
258 - DoKa Dance Stúdió / "Lacrimosa" / Doka Dance Stúdió - Budapest
390 - Mirizo Dance / "ameno" / Mirizo Dance - Budapest
20:35Musical Theater Solo Junior ( 1) FINAL 3
196 - Alexandra Bocai / "DADDY" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
197 - Mark Rangelov / "The Greatest showman" / MovinArt - Sofia
198 - Anamaria Nedelea / "WANT TO BE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
20:43Lyrical Formation Youth ( 1) FINAL 1
263 - GoldDanceGroup / "Schindlers list" / GoldDanceGroup - Ibrany
20:47Contemporary Trio Youth ( 1) FINAL 1
255 - DoKa Dance Stúdió / "Frenzy" / Doka Dance Stúdió - Budapest
20:50Open Solo Junior ( 1) FINAL 2
201 - Flóra Kiss / "Black Swan" / NRG Dance SE - Budapest
202 - Lana Petrović / "The Beauty" / BALERINA - Pančevo
20:55Discofreestyle Solo Junior ( 1) FINAL 1
203 - Dana Dodić / "Discofreestyle" / BALERINA - Pančevo
20:57Gimnastik Solo Junior ( 1) FINAL 1
205 - Natalija Kaut / "Karte" / BALERINA - Pančevo
21:00Art Solo Junior ( 1) FINAL 1
206 - Mina Stojčev / "Wild as the Wind" / BALERINA - Pančevo
21:03Contemporary Solo Youth ( 1) FINAL 7
245 - Adela Luzna / "Inside" / TS Pirouette - Prostějov
246 - Amanda Bogdan / "Munich Soundtrack" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
247 - Lefebvre Elodie / "Heartbreak" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
248 - Novák Nanda / "Big Girls Cry" / Doka Dance Stúdió - Budapest
249 - Sara Pavlovski / "The Story" / BALERINA - Pančevo
250 - Leonard Gulian / "Impossible" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
401 - Nemeth Laurat / "Way down we go" / Kassa Fit-Dance - Budapest
21:21Disco Dance Solo Junior ( 1) FINAL 3
207 - Iva Avramović / "Disco" / BALERINA - Pančevo
208 - Natalija Kaut / "Disco" / BALERINA - Pančevo
209 - Tijana Stojanov / "Disco" / BALERINA - Pančevo
21:26Street dance Solo Junior ( 1) FINAL 2
204 - Dana Dodić / "Mačka" / BALERINA - Pančevo
330 - Dayana Ivanova / "Thirsty for unity" / MovinArt - Sofia
21:31Show Dance Duo Junior ( 1) FINAL 4
210 - Anamaria Nedelea - Aryana Baltac / "CLOWNS" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
211 - Daniella Majzik - Dorka Beregszászi / "Black Swan" / Rave Dance Se - Budapest
212 - Ena Anić - Petra Bukal / "Aladdin and jasmine" / Arka klub - Zagreb
213 - Vanesa Burdova - Elen Bendova / "Little orphans" / TS Pirouette - Prostějov
21:41Lyrical Duo Junior ( 1) FINAL 1
215 - Alexa Kajtár - Enikő Sándor / "Between waves" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
21:44Modern Duo Junior ( 1) FINAL 2
216 - Anna Werner - Gréta Kovács / "Lovely" / Kassa Fit-Dance - Budapest
217 - Gréta Barabás - Zsófia Vértesi / "Heal it" / Villámtánc Kulturális Művészet - Kistarcsa
21:49Character Duo Junior ( 1) FINAL 1
218 - Beatrice Badan - Alexandra Bocai / "INDIAN" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
21:52Open Solo Youth ( 1) FINAL 3
234 - Barbara Buzgó / "Ameno" / Kassa Fit-Dance - Budapest
251 - Novák Nanda / "Dancing Queen" / Doka Dance Stúdió - Budapest
252 - Szonja Kerek / "Fallin" / NRG Dance SE - Budapest
22:00Lyrical Solo Youth ( 1) FINAL 2
237 - Anna Höchst / "Derniére Danse" / Kassa Fit-Dance - Budapest
238 - Sara Pavlovski / "Dive" / BALERINA - Pančevo
22:05Ballet Solo Youth ( 1) FINAL 6
239 - Lefebvre Elodie / "La Bayadere shade" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
240 - Leonard Gulian / "Corsaire" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
241 - Want Aurore / "Kitri" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
242 - Amanda Bogdan / "Grand Pas Classique Variation" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
243 - Lefebvre Elodie / "Paquita" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
244 - Leonard Gulian / "Halt cavalery" / Danse ta vie - Chapelle lez herlaim
22:20Jazz Dance Solo Youth ( 1) FINAL 2
235 - Sara Pavlovski / "Feeling good" / BALERINA - Pančevo
236 - Zoé Szép / "No scrubs" / Mozdulat TE - Tát
22:25Lyrical Duo Youth ( 1) FINAL 1
253 - Novák Nanda - Takács Fanni / "Difficult fate" / Doka Dance Stúdió - Budapest
22:28Open Duo Youth ( 1) FINAL 1
254 - Ádám Barnkopf - Fruzsina Bánki / "Grease" / Rave Dance Se - Budapest
22:31Modern Formation Youth ( 1) FINAL 2
264 - Kassa Fit-Dance / "Outsider" / Kassa Fit-Dance - Budapest
265 - Convivo / "Desert rose" / Convivo - Dubrovnik
22:39Contemporary Group Youth ( 1) FINAL 1
261 - DoKa Dance Stúdió / "Without words" / Doka Dance Stúdió - Budapest
22:42Show Dance Production Youth ( 1) FINAL
. . .
END OF COMPETITION
09:00Majorette Group Baby ( 1) FINAL 1
274 - Mrvice / "Barbie Girl" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
09:03Mtv Commercial Solo Mini Kids ( 1) FINAL 3
276 - Danolić Anđela / "Hey you look at this" / Plesni studio Sirena - Split
277 - Marija Ablakova / "No excuses" / Mystic studio - Gevgelija
278 - Siyana Kasabova / "Ego Girl" / MovinArt - Sofia
09:11Acrobatic Solo Mini Kids ( 1) FINAL 3
279 - Erika Dinescu / "SO EXAITED" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
281 - Natalia Sevestrean / "DIVA" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
282 - Marina Mitrović / "Emergency" / Acro dance club Super Star - Vrsac
09:19Open Group Baby ( 1) FINAL 1
275 - Mrvice / "Spring" / Twirling-mažoretni klub - Sveta Nedelja
09:22Modern Solo Mini Kids ( 1) FINAL 1
408 - Buzuk Diana / "immposible" / Dance studio Shine - Osijek
09:25Hip Hop Show Solo Mini Kids ( 1) FINAL 2
283 - Erika Dinescu / "HIP HOP" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
284 - Hanna Tolnai / / Jamland Hip Hop TSE - Budapest
09:28Mtv Commercial Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
285 - Rozi Ring - Sára Kruchió / / Éva Funky SE - Budapest
09:31Open Duo Mini Kids ( 1) FINAL 1
286 - Karla Keler - Tena Karabelj / "Diamonds" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
09:34Mtv Commercial Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
289 - Mystic shakers / "Milkshake" / Mystic studio - Gevgelija
09:37Hip Hop Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
290 - Eureka mini team 1 / "I like it" / Dance studio Eureka - Skopje
09:40Pom Pom Group Mini Kids ( 1) FINAL 1
287 - Mašnice / "Cats" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
09:43Cheerleading Solo Kids ( 1) FINAL 1
291 - Kostić Nadija / "Human" / SPK Gloria - Velika Kladuša
10:00Fitness Dance Solo Kids ( 1) FINAL 2
292 - Sára Bálint / "Stay" / Art Dance Academy - Budapest
10:05Street Jazz/Fusion Group Youth ( 1) FINAL 1
262 - New England Dance / "Hip Hip Chin Chin" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
10:08Disco Dance Solo Kids ( 1) FINAL 1
293 - Bosnjak Dalija / "Rescue Me - OneRepublic" / BISER - Velika Kladuša
10:10Mtv Commercial Solo Kids ( 1) FINAL 1
305 - Noémi Nuszbaum / / Éva Funky SE - Budapest
10:13Acrobatic Solo Kids ( 1) FINAL 6
295 - Alexandra Sbenghea / "READY OR NOT" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
296 - Míra Szabó / "Imagine" / Attitude Tánc Stúdió - Debrecen
297 - Aryana Baltac / "LANGUAGE TONGUE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
298 - Matei Sevestrean / "PANTERA BOY" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
299 - Petra Fűzfa / "Hair" / Kassa Fit-Dance - Budapest
300 - Raisa Chiributa / "CORECT" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
10:28Majorette Solo Kids ( 1) FINAL 1
379 - Papp Izabell / "senorita" / Esthee Tanc Sportegyesulet -
10:30Fit Kid Solo Kids ( 1) FINAL 2
301 - Anabela Ranić / "Survivor" / Acro dance club Super Star - Vrsac
302 - Kiara Tomsić / "Kiara" / Dance Academy - Zagreb
10:35Hip Hop Show Solo Kids ( 1) FINAL 2
294 - Viktória Tüttő / / Éva Funky SE - Budapest
306 - Paula Ablakova / "Recluse" / Mystic studio - Gevgelija
10:40Hip Hop Solo Kids ( 1) FINAL 2
303 - Evelina Stevkova / / MovinArt - Sofia
304 - Teya Chakarova / / MovinArt - Sofia
10:43Open Solo Kids ( 1) FINAL 2
14 - Dóri Várhegyi / "Showgirl" / NRG Dance SE - Budapest
307 - Alexandra Sbenghea / "SSSST" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
10:48Mtv Commercial Duo Kids ( 1) FINAL 2
308 - Evelina Stevkova - Teya Chakarova / "Dare you" / MovinArt - Sofia
312 - Power Puff Girls / / Rave Dance Se - Budapest
10:53Majorette Group Kids ( 1) FINAL 1
313 - Lelice / "Shake It Off" / Twirling-mažoretni klub - Sveta Nedelja
10:56Open Duo Kids ( 1) FINAL 2
310 - Matea Juričić - Mia Barberić / "Addams Family" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
311 - Viktória Tüttő - Maja Vobeczky / / Éva Funky SE - Budapest
11:01Fitness Dance Group Kids ( 1) FINAL 2
314 - MARIGOLD / "HEY DJ" / Marigold - Delnice
315 - MARIGOLD / "REGGAETON LENTO" / Marigold - Delnice
11:07Open Group Kids ( 1) FINAL 1
403 - dance studio shine / "showman" / Dance studio Shine - Osijek
11:09Fit Kid Group Kids ( 1) FINAL 1
318 - Fit kids Bosna i Hercegovina / "Gym on ice" / SPK Gloria - Velika Kladuša
11:12Mtv Commercial Formation Kids ( 1) FINAL 1
323 - Mini stars / "Power" / Plesni studio Sirena - Split
11:16Hip Hop Group Kids ( 1) FINAL 3
319 - Eureka children team 1 / "Dose" / Dance studio Eureka - Skopje
320 - Mystic kidz / "walk it talk it" / Mystic studio - Gevgelija
321 - Super Girls / / Éva Funky SE - Budapest
11:25Contemporary Duo Senior ( 1) FINAL 2
272 - Amanda Bogdan - Carlos Laboy / "Neil YoungDead Man" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
273 - Grace Oszurek - Carlos Laboy / "Pans Labyrinth Lullaby" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
11:30Mtv Commercial Group Kids ( 1) FINAL 3
316 - MARIGOLD / "BONITA" / Marigold - Delnice
317 - Rave Dance SE / "Monster" / Rave Dance Se - Budapest
404 - dance studio shine / "out mix" / Dance studio Shine - Osijek
11:39Hip Hop Formation Kids ( 1) FINAL 2
324 - Eureka children team 2 / "Fefe" / Dance studio Eureka - Skopje
325 - Mini Stars / "Mini shock" / Plesni studio Sirena - Split
11:47Folk/Ethnic Formation Kids ( 1) FINAL 1
322 - KUD BISER / "SPLET BOSANSKIH IGARA" / BISER - Velika Kladuša
12:07Fitness Dance Solo Junior ( 1) FINAL 2
327 - Hanna Kurucz / "Lost friend" / Art Dance Academy - Budapest
328 - Lana Buskulić / "Lana" / Dance Academy - Zagreb
12:12Open Production Kids ( 1) FINAL 1
326 - Pink Stars / "Boom" / Plesni studio Sirena - Split
12:17Latin Show Solo Junior ( 1) FINAL 1
329 - Lea Kudić / "Cinderella" / SPK Gloria - Velika Kladuša
12:20Open II Solo Junior ( 1) FINAL 2
171 - Lana Picek / "Showdance" / Dance Academy - Zagreb
375 - Gasparović Lorena / / BAMBI KIDS - Zagreb
12:25Majorette Solo Youth ( 1) FINAL 1
382 - Lestak Fanni / "rock" / Esthee Tanc Sportegyesulet -
12:27Street Jazz/Fusion Solo Junior ( 1) FINAL 2
199 - Grace Oszurek / "Toxic" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
200 - Juliana Elloian / "Dinero" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
12:32Acrobatic Solo Junior ( 1) FINAL 5
332 - Anamaria Nedelea / "NEVER ENOUGH" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
333 - Orsolya Balogh / "Hero" / Kassa Fit-Dance - Budapest
334 - Beatrice Badan / "RESOLVE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
335 - Pribil Mercédesz / "Grease" / Kassa Fit-Dance - Budapest
392 - Fruzsina Csomai / "snow white" / Ditor SE - Budapest
12:45Show Solo Kids ( 1) FINAL 2
409 - Vanek Tena / "Candyman" / Dance studio Shine - Osijek
410 - Plažanin Lea / "Bookage" / Dance studio Shine - Osijek
12:49Fit Kid Solo Junior ( 1) FINAL 2
336 - Lana Picek / "Lana" / Dance Academy - Zagreb
415 - Kopić Paula / / Dance Academy - Zagreb
12:54Hip Hop Solo Junior ( 1) FINAL 5
337 - Dayana Ivanova / / MovinArt - Sofia
338 - Elena Gerova / / MovinArt - Sofia
339 - Nadezhda Nikova / "Good,better,the worst!" / Terpsihora Dance Studio - Sofia
340 - Jaklin Kasabova / / MovinArt - Sofia
412 - Koteczki Gergo / / Bronsis Egyesület - Győr
13:02Contemporary Formation Junior ( 1) FINAL 1
232 - PLESNI KRISTAL / "GOODBAYS" / PLESNI KRISTAL - Zagreb
13:06Majorette Solo Junior ( 1) FINAL 1
383 - Lukacs Vivien / "corazon" / Esthee Tanc Sportegyesulet -
13:08Break Dance Solo Junior ( 1) FINAL 1
342 - Martin Lajos / / Carmen T.S.E. - Esztergom
13:10Open Solo Junior ( 1) FINAL 4
331 - Jaklin Kasabova / "The spirit of wildness" / MovinArt - Sofia
341 - Elena Gerova / "Taste the beats" / MovinArt - Sofia
343 - Beatrice Badan / "UNSTOPPABLE" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
344 - Vidošević Ella / "Crazy in love" / Plesni studio Sirena - Split
13:20Pom Pom Duo Junior ( 1) FINAL 1
345 - Ina Ričko - Lena Žižek / "Jungle In The City" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
13:23Acrobatic Duo Junior ( 1) FINAL 1
346 - Alexandra Sbenghea - Beatrice Badan / "SILVER STAR" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
13:26Hip Hop Duo Junior ( 1) FINAL 1
347 - Latić Lejla - Okanović Sara / "TRAVIS SCOTT SICKO MODE" / BISER - Velika Kladuša
13:28Pom Pom Group Junior ( 1) FINAL 1
348 - Lelice / "Pompon Italiano" / TMK Sveta Nedelja - Sveta Nedelja
13:31Majorette Duo Senior ( 1) FINAL 1
384 - Lestak Fanni - Szaluter Tunde / "amor" / Esthee Tanc Sportegyesulet -
13:33Majorette Group Junior ( 1) FINAL 1
349 - KMNA GYM / "LET S GO!" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
13:36Mtv Commercial Group Junior ( 1) FINAL 3
350 - Gold Stars / "Catch me if you can" / Plesni studio Sirena - Split
351 - Mystic girls / "Choco" / Mystic studio - Gevgelija
352 - Rave Dance Junior / "Rock the World" / Rave Dance Se - Budapest
13:45Contemporary Solo Senior ( 1) FINAL 2
267 - Carlos Laboy / "Uni Blue" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
268 - Pospišil Arijana / "Save me from myself" / Scenski studio ARTina - Požega
13:50Open Formation Youth ( 1) FINAL 1
377 - Argonnath / / Argonnath, CVC Zilina - Zilina
13:53Jazz Dance Group Youth ( 1) FINAL 1
257 - Plesni studio Jeté / "Once Upon a Time in Mexico" / Plesni studio Jeté - Zaprešić
13:55Acrobatic Group Junior ( 1) FINAL 2
353 - KMNA GYM / "Abstract" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
398 - Ditor SE / "this is me" / Ditor SE - Budapest
14:01Hip Hop Group Junior ( 1) FINAL 2
354 - Eureka Junior team 2 / "Team" / Dance studio Eureka - Skopje
355 - Mystic chicks / "Dont stop" / Mystic studio - Gevgelija
14:07Open Group Junior ( 1) FINAL 2
356 - Gold Stars / "Royal" / Plesni studio Sirena - Split
416 - Infinity Dance Studio / / Infinity Dance Studio -
14:13Acrobatic Formation Junior ( 1) FINAL 1
357 - KMNA GYM / "EDEN" / KMNA Dance Craiova - CRAIOVA
14:16Fit Kid Formation Junior ( 1) FINAL 1
358 - FIT KID BiH / "Girls in the Dancing Fairytale World" / SPK Gloria - Velika Kladuša
14:19Hip Hop Formation Junior ( 1) FINAL 1
359 - Eureka Junior team 1 / "Shake nation" / Dance studio Eureka - Skopje
14:22Mtv Commercial Production Junior ( 1) FINAL 1
360 - Plesni studio Jeté / "The Art of Fresh Retro" / Plesni studio Jeté - Zaprešić
14:29Acrobatic Solo Youth ( 1) FINAL 7
361 - Barbara Buzgó / "Always with me" / Kassa Fit-Dance - Budapest
362 - Zsófia Székely / "Sail" / Diamond Fitness SE - Debrecen
376 - Gasparović Lorena / / BAMBI KIDS - Zagreb
393 - Csenge Szoó / "incredible family" / Ditor SE - Budapest
394 - Sor Dora / "pochahontas" / Ditor SE - Budapest
395 - Laufer Lena / "megara" / Ditor SE - Budapest
396 - Vig Jazmin / "esmeralda" / Ditor SE - Budapest
14:47Acrobatic Trio Youth ( 1) FINAL 1
397 - Ditor SE / "power rangers" / Ditor SE - Budapest
14:50Hip Hop Show Solo Youth ( 1) FINAL 2
363 - Anja Jolakoska / / Dance studio Eureka - Skopje
413 - Koteczki Gergo / / Bronsis Egyesület - Győr
14:55Ballet Duo Senior ( 1) FINAL 1
271 - Amanda Bogdan - Carlos Laboy / "Paquita Pas De Deux" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
14:58Break Dance Solo Youth ( 1) FINAL 1
365 - Bendegúz Kenyeres / / Carmen T.S.E. - Esztergom
15:01Open Solo Youth ( 1) FINAL 2
366 - Ribić Mia / "Simpley the best" / SPK Gloria - Velika Kladuša
378 - Letić Jan / "take me to the other world" / Scenski studio ARTina - Požega
15:06Pom Pom Group Youth ( 1) FINAL 2
367 - New England Dance / "Live It Up" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
368 - New England Dance / "Feel This Moment" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
15:12Folk/Ethnic Formation Senior ( 1) FINAL 1
400 - Plesna grupa Venera / "Romski ples" / Venera - Vukovar
15:14Folk/Ethnic Group Youth ( 1) FINAL 1
369 - KUD BISER / "SPLET BOSANSKIH IGARA" / BISER - Velika Kladuša
15:17Mtv Commercial Group Youth ( 1) FINAL 1
370 - PLESNI KRISTAL / "I DON T NEED A MAN" / PLESNI KRISTAL - Zagreb
15:20Lyrical Solo Senior ( 1) FINAL 1
266 - Carlos Laboy / "One" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
15:23Hip Hop Group Youth ( 1) FINAL 1
372 - Mystic crew / "Tudishi" / Mystic studio - Gevgelija
15:26Hip Hop Show Group Youth ( 1) FINAL 2
373 - New England Dance / "Lean Back" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
374 - New England Dance / "Im Better" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
15:32Hip Hop Show Duo Senior ( 1) FINAL 1
399 - Anja Jolakoska - Teodora Jolakoska / "Twins" / Dance studio Eureka - Skopje
15:34Lyrical Duo Senior ( 1) FINAL 2
269 - Amanda Bogdan - Carlos Laboy / "Came Here For Love" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
270 - Grace Oszurek - Carlos Laboy / "Gravity" / New England Dance - Cromwell, Connecticu
15:41END OF COMPETITION
Compiled by MasterDance ® MasterSoft